Zajęcia integracyjne

napisy-off-roadnapisy-paintballnapisy-zajecia-linowenapisy-team-buildingnapisy-quady  widget02b

Siedząc za biurkiem, często każdy z nas lubi uciec od rzeczywistości i pomarzyć o wakacjach. Nie od dziś wiadomo, że nic tak nie motywuje do pracy jak odpoczynek i integracja w gronie przyjaciół z firmy. Firmowe zajęcia integracyjne stają się coraz częstszą formą wypoczynku, która pozwala na nowo „naładować baterie” oraz pełnym witalności i energii powrócić do pracy.

Prowadzone przez nas zajęcia integracyjne są efektem wieloletniego doświadczenia oraz pracy grupowej. Zajęcia integracyjne prowadzą wykwalifikowani trenerzy, posiadający odbyte odpowiednie szkolenia.

W trakcie trwania wszelkiego rodzaju imprez i aktywności, nieustannie czuwamy nad Państwa bezpieczeństwem. Każdy wyjazd przygotowujemy indywidualnie, według potrzeb i oczekiwań dostosowanych do danej grupy. Zrobimy wszystko, aby Państwa wyjazd stał się niezapomnianym przeżyciem. Oferujemy Państwu aktywny wypoczynek zarówno w Polsce jak i za granicą.

                                  Zapraszamy wszystkich chętnych na wspólną przygodę!

widget02b-01 widget02b-02 widget02b-03 widget02b-04 widget02b-05 widget02b-06 widget02b-07  widget02b-09 widget02b-10 widget02b-11 widget02b-12

Komentowanie jest wyłączone