Zielona Szkoła w Bieszczadach

Zielona Szkoła w Bieszczadach to wyjazd, który łączy w sobie zabawę oraz naukę. Zapraszamy Państwa w Dzikie Bieszczady, gdzie poznacie najciekawsze zakątki tego regionu. Zielona Szkoła w Bieszczadach wykorzystuje zasady szkolenia Team – Buildingu, które pozwolą młodzieży na zintegrowanie się dzięki różnego rodzaju aktywnościom. Oferujemy piesze wędrówki górskimi szlakami oraz niezapomniane rejsy po jeziorze Solińskim. Podczas pobytu każdy uczestnik będzie mógł odkryć w sobie rozmaite talenty plastyczne dzięki zajęciom garncarskim. Budowa szałasu w lesie, nauka wiązania węzłów marynarskich, przygotowanie posiłków na polanie – to tylko niektóre zajęcia z elementami nocy przetrwania. Dla każdej z grup przygotowujemy indywidualny program pobytu, dostosowany do potrzeb grupy, a także wieku i możliwości uczestników.

Zielona Szkoła w Bieszczadach to doskonała forma rozrywki i szansa przeżycia.


ZIELONĄ SZKOŁĘ V DNI W DZIKICH BIESZCZADACH

Zakwaterowanie: W pokojach 3,4 osobowych w jednym z Bieszczadzkich ośrodków Wyżywienie: 2 posiłki dziennie, obiadokolacja podczas przyjazdu i śniadanie w dzień ostatni. PROGRAM: I dzień: Przyjazd uczestników, obiad, zakwaterowanie i „SZKOŁA PRZETRWANIA” – przeprawa przez rzekę, rozbijanie obozu w lesie, nauka budowy szałasu, rozpalanie ogniska, pierwsza pomoc w górach, zajęcia z nawigacją GPS, mapą i kompasem. II dzień: Wyjazd w Wysokie Bieszczady: spacer na połoninę z przewodnikiem. III dzień: ZAJĘCIA TEAM BULDING przy ośrodku, SZKOLENIE ZAKAPIORA – zdobądź certyfikat umiejętności w rzucaniu siekierami, strzelaniu z łuku, rzutu podkową czy wbijaniu gwoździ na czas, a wieczorem: SLAJDOWISKO BIESZCZADZKICH PEJZAŻY. IV dzień: BIESZCZADZKIE FOTOSAFARI: wyjazd grupy do Nowosiółek, spotkanie z instruktorami Fotosafari Team i zajęcia terenowe: POSZUKIWANIE SKARBÓW w zaginionej osadzie za lasem, zjazdy na linach, tyrolka, most panamski, ruchome mostki, nauka węzłów ratowniczych i marynarskich. Prelekcja przyrodnicza na temat flory i fauny w Muzeum Przyrodniczo-Łowieckim „Knieja”. V dzień: wykwaterowanie, a po śniadaniu przejazd z przewodnikiem  na największą zaporę wodną w Polsce nad SOLINĄ. Wycena wycieczki następuje indywidualnie, w zależności od ilości uczestników.

widget05b-05    widget05b-06    widget05b-07    widget05b-08
ZIELONĄ SZKOŁĘ III DNI 

Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy  w pokojach 3,4 osobowych. Wyżywienie: 2 posiłki dziennie, obiadokolacja podczas przyjazdu i śniadanie w dzień ostatni. PROGRAM: I dzień: Przyjazd uczestników, przejazd z przewodnikiem  na największą zaporę wodną w Polsce nad SOLINĄ,, zakwaterowanie i „SZKOŁA PRZETRWANIA” – przeprawa przez rzekę, rozbijanie obozu w lesie, nauka budowy szałasu, rozpalanie ogniska, pierwsza pomoc w górach, zajęcia z nawigacją GPS, mapą i kompasem II dzień: Wyjazd w Wysokie Bieszczady: spacer na POŁONINĘ z przewodnikiem III dzień: wykwaterowanie, przejazd do Nowosiółek, zwiedzanie Muzeum Przyrodniczego, SZKOLENIE ZAKAPIORA i rozdanie certyfikatów. Przed odjazdem ognisko z kiełbasą* *w pakiecie ogniska: kiełbasa, chleb, sosy, herbata.  Opcja dodatkowa: - dyskoteka w pianie – 600zł/grupa Wycena wycieczki następuje indywidualnie, w zależności od ilości uczestników.

 widget05b-04    widget05b-03    widget05b-02    widget05b-01

 

Komentowanie jest wyłączone